• محصول سبد خرید
گارمین

اخبار 

اینستاگرام گارمین

۱۴تیر
۱۳۹۶
اینستاگرام گارمین

برای ارئه خدمات و اطلاع رسانی بهتر به شما همراهان و دوست داران گارمین از این پس می توانید جهت اطلاع از محصولات جدید و مشخصات دستگاه های گارمین صفحه اینستاگرام garmin_shop ، مشاهده فیلم های آموزشی صفحه اینستاگرام garmin_org و برای مشاهده عکس ها و فیلم های ارسالی از مشتریان صفحه اینستاگرام garmin.co را دنبال کنید.   ادامه »

کانال جدید تلگرام ما

۲۲دی
۱۳۹۵
کانال جدید تلگرام ما

کانال جدید تلگرام ما :   تلگرام ما : telegram.me/GARMINc1 ادامه »

جهت اطمینان از قیمت های سایت به دلیل نوسانات ارز لطفا با شماره های شرکت 02188923655 تماس حاصل فرمایید

۲دی
۱۳۹۵
جهت اطمینان از قیمت های سایت به دلیل نوسانات ارز لطفا با شماره های  شرکت 02188923655  تماس حاصل فرمایید

جهت اطمینان از قیمت های سایت به دلیل نوسانات ارز لطفا با شماره های  شرکت 02188923655  تماس حاصل فرمایید  ادامه »

کسب مقام اول مسابقات اینترناشیونال ایندرو سیکس دیز ٢٠١٦ ( 6 Days 2016) بلغارستان با شرکت کشورهای آلمان اتریش بلغار چک رومانی با حمایت شرکت رهنگار و نمایندگی گارمین در

۲۳مرداد
۱۳۹۵
کسب مقام اول مسابقات اینترناشیونال ایندرو سیکس دیز ٢٠١٦  (  6 Days 2016)  بلغارستان با شرکت کشورهای آلمان اتریش بلغار چک رومانی با حمایت شرکت رهنگار و نمایندگی گارمین در

  کسب مقام اول مسابقات اینترناشیونال ایندرو سیکس دیز ٢٠١٦  بلغارستان با شرکت کشورهای آلمان اتریش بلغار چک رومانی با حمایت شرکت رهنگار و نمایندگی گارمین در 1- daryoosh ghorbani  IRAN ادامه »

عکسهای از میهمانی شام گارمین

۱اردیبهشت
۱۳۹۴
عکسهای از میهمانی شام گارمین

حضور خداداد عزیزی و هاشمی نسب در این میهمانی باعث افتخار این مجموعه بود ادامه »

میهمانی شام گارمین با حضور بزرگان فوتبال ایران

۳۱فروردین
۱۳۹۴
میهمانی شام گارمین با حضور بزرگان فوتبال ایران

این مجموعه جهت معرفی محصولات ورزشی گارمین ،میهمانی شامی با حضور بزرگان ورزش فوتبال ایران ترتیب داد. در این میهمانی  محصولات ورزشی گارمین و ساعتهای آن معرفی گردید. بزرگان فوتبالی که به ما افتخار دادند و در این میهمانی شرکت کردند عبارتند از . جناب آقایان عابدزاده، استیلی، برهانی ، پیروانی، بنگر، خداداد عزیزی ، هاشمی نسب، رحمتی، امامی فر ادامه »

دانلود نرم فزارهای گارمین

۲۸دی
۱۳۹۳
دانلود نرم فزارهای گارمین

قابلیت دانلود نرم افزارهای گارمین از اول بهمن بر روی سایت www.garmin.ir با توجه به درخواستهای مکرر کاربران جهت استفاده از نرم افزارهای گارمین و همچنین بسته بودن سایت اصلی برروی اینترنت ایران . از این پس میتوانید نرم افزارهای لازم را از طریق این سایت بطور رایگان دانلود و استفاده نمایید. منتظر پیشنهادات و نظرات شما کاربران گرامی هستیم ، تا مارا در ارائه خدمات بهتر راهنمایی فرمایید. ادامه »

جی پی اس تخصصی گارمین

۲۸تیر
۱۳۹۳
جی پی اس  تخصصی گارمین

جی پی اس های حرفه ای گارمین گارمین جی پی اس هایی طراحی کرده که دارای برنامه های تخصصی ورزشی مثل غواصی و پرواز است . در مدل quatix که مخصوص غواصی است سرعت و جهت وزش باد , برنامه های جزرو مد , ماهیگیری و قابلیت محاسبه مساحت به علاوه قطب نمای الکترونیکی و ارتفاع سنج بارومتریک است . در مدلtactix  امکان ثبت 50 مسیر و 100 track قطب نما و برنامه های تخصصی چتر بازی و پاراگلایدرطراحی شده و یا در مدل D2علاوه بر موارد ذکر شده مجهز به دکمه nearest  و  direct  to است که میتوان از اطلاعات   ادامه »

جی پی اس های مخصوص دوچرخه سواری گارمین

۲۳تیر
۱۳۹۳
جی پی اس های مخصوص دوچرخه سواری گارمین

گارمین دستگاه های سری edge  را برای دوچرخه سواران حرفه ای و آماتور طراحی کرده تا هنگام رکاب زدن بتوانند با این دستگاه از میزان دما در طول حرکت , تعداد رکاب , تعریف رقیب مجازی و مقایسه تمرین های انجام شده با تمرینهای قبلی خود آگاه شوند ویا اینکه چه مقدار کالری مصرف کرده اند و ضربان قلبشان در هنگام ورزش چقدر بوده . Edge  گارمین مثل یک مربی دوچرخه سواران را راهنمایی میکند که چه مدت تمرین کرده و چه مدت نیاز به استراحت دارند . ادامه »

ساعت های ورزشی Indoor گارمین

۲۲تیر
۱۳۹۳
ساعت های ورزشی Indoor گارمین

گارمین  برای ورزش هایی مثل ایروبیک و بدنسازی یا شنا در استخر های سرپوشیده ساعت های Vivofitو Swimرا طراحی کرده که جی پی اس ندارند ولی میزان کالری مصرفی , قدم شمار و ضربان قلب را به ما میدهد یا در مدل  شنا تعداد حرکت دست و محاسبه طول و سرعت شنا و کالری مصرفی را نشان میدهد. ادامه »

  ۱   ۲  

گارمین ایران, گارمین, ,gps, garmin,جی پی اس , جی پی اس گارمین,فروش جی پی اس,نماینده رسمی گارمین ,ساعت , ورزشی , لوکس ,اسپرت , جدید , ارزان خرید , آنلاین, جی پی اس دستی , جی پی اس دستی, مالتی اسپرت